Het team

Team ZO Someren bestaat uit Wmo-consulenten en gezins- en jongerencoaches. Wij zijn speciaal opgeleid om u goed te informeren, te adviseren en u te helpen bij het oplossen van uw vragen en problemen. Wij helpen u graag verder met al uw vragen. 

Johan


Coördinator ZO Someren

Johan Aders

j.aders@someren.nl
(0493) 494 888

 



Malou

Gezins- en jongerencoach

Malou van Oosterhout

malou.vanoosterhout@peelgemeenten.nl
06-14450131

 

 

Helma Groenen

 


Gezins- en jongerencoach

Helma Groenen

helma.groenen@peelgemeenten.nl
06-42286189

 

 

Ilona
Gezins- en jongerencoach

Ilona van Raak

ilona.vanraak@peelgemeenten.nl
06-36580604


 

Marian

Gezins- en jongerencoach

Mariette Hubers

mariette.hubers@peelgemeenten.nl
06-20738527
 


 

Desiree

Gezins- en jongerencoach

Desiree Berkx

desiree.berkx@peelgemeenten.nl
06-41404356

 

 

trudie


Gezins- en jongerencoach

Trudie van Dijk

trudie.vandijk@peelgemeenten.nl
06-89970107

 

 

Rinda JorisGezins- en jongerencoach

Rinda Jöris

rinda.joris@peelgemeenten.nl
06-40802779

 

 

FemkevdPasch
Gezins- en jongerencoach

Femke van de Pasch

femke.vandepasch@peelgemeenten.nl
06-89971234


 

Amy Meulendijk
Gezins- en jongerencoach

Amy Meulendijk

amy.meulendijk@peelgemeenten.nl
06-14760706
 

 

 

Karinbouwmans
Gezins- en jongerencoach

Karin Bouwmans-Petit

karin.bouwmans@peelgemeenten.nl
06-15954886

 

 

Daphne


 

Wmo-consulent

Daphne de Ruiter

daphne.deruiter@peelgemeenten.nl

 


Linda


Wmo-consulent

Linda Haex

linda.haex@peelgemeenten.nl
 

 


Ineke Jonkers

Wmo-consulent

Ineke Jonkers

ineke.jonkers@peelgemeenten.nl



 

Ans

Wmo-consulent

Ans van Lieshout

ans.vanlieshout@peelgemeenten.nl
 


 


Wmo-consulentMonique

Monique Gubbels

Monique.gubbels@peelgemeenten.nl

 

 

 

RenskeDerksenWmo-consulent

Renske Derksen

renske.derksen@peelgemeenten.nl

 


 

Elian

Gedragswetenschapper

Elian Hellebrekers

e.hellebrekers@someren.nl
(0493) 494888

 

 

Landelijke regelingen

Regelhulp is een wegwijzer van de overheid voor iedereen die zorg en ondersteuning nodig heeft.

Regelingen

Professionals die u kunnen helpen

Op de sociale kaart vindt u informatie, voor inwoners en professionals, over formele en informele organisaties rond wonen, zorg & welzijn, werk & inkomen, kinderen en jeugd.

Organisaties